5 Eylül 2016 Pazartesi

TÜKETİCİ AKADEMİSİ - KİLİS KURABİYEKredi kartı Ülkemizde kullanılmaya başladığından bu yana birçok Vatandaşımız, kredi kartını nasıl kullanacağını anlayamadığı için ciddi mağduriyetler yaşamıştır.
Yüksek faiz sonrası borç, borcu borçla kapatmaya çalışan kişilerin aile hayatı, iş yaşamı bozulmuştur.
Geçmiş yıllarda ki çokça intihar olayı bu nedenle yaşanmıştır.
Kredi kartının yanlış kullanım bilgisini yayan ise Ülkemizin dış düşmanlarıdır. Vatanımızda yaşayan hainlere maaş bağlayıp büyük vaatler verip istedikleri bilgiyi halkın arasında yaymaktalar.
Halkın arasına tiyatro eğitimi almış ikna kabiliyeti yüksek, illüzyonist gibi kişileri kullanarak istedikleri yanlış bilgiyi Vatandaşa doğru gösteriyorlar.
Not: Bu yanlış bilgi yayma olayını hayatın her alanında kullanıyorlar. Örneğin emlak satımı, bir ilaç kullanımı, kumara teşvik gibi kısmetse hepsini paylaşacağım.
Ülke genelinde yıllık Vatandaşın bankalara kart borcu, işsizlik rakamları medya aracılığıyla yayınlanınca bu hainlere yurt dışından ikramiye veriliyor aferin alıyorlar. (Verilen para yine bizden Vatandaştan haksız yolla alınan para örgüt kasasında toplanan dağıtılıyor)
Düşmanı sevindirmemek için onları güneşin buzu erittiği eritmek için, kredi kartını banka kartlarının kullanımını iyi ve kötü yanlarını iyice anlamak gerekiyor.
İşten çıkan işsiz kalan kişinin ilk yapacağı kart kullanımını dondurmak olmalı. İşe başlayınca tekrar kredi kartını açıp kullanır. Bizim dedelerimiz tuzu soğana banıp yemiş şükretmiş kişiler. Geliri olmayan kişi kredi kartı kullanamaz. Evin elektriği suyu borca kalsın gelecek gecikme bedeli 2- 3 TL.
Not: Kredi kartı ve banka kartı doğru kullanıldığı zaman hayat kolaylaştıran harika bir gereçtir.
Bu gerçeği bilip sohbet zamanları bu bilgiyi paylaşırsak Vatan Toprağımızda canımızda malımızda gözü olan düşmanı güneşin buzu erittiği eritiriz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığın açmış olduğu "Tüketici Akademisi" internet sitesine üye olmak ücretsiz. 
Tüketimle ilgili tüm bilgiler, yenilikler var ayrıca şikayetleri ve önerileri hızla ulaştıracağımız harika bir site. 
Gümrük ve Ticaret bakanlığına teşekkürler bizlere bu siteyi açtığı için. 

Linkin üzerini tıklayın 

Banu Altun

KİLİS KURABİYE 
Süt, mahlep, susam ve pekmezin muhteşem uyumu.