20 Ağustos 2017 Pazar

Ticari Firma Hediye Veremez

Ticari Firma Hediye Veremez!
Ticarî kuruluşların verdiği hediyeler kendi çıkarları içindir.
Hediye
📣satış oranı düşükse
📣son kullanma tarihi yakınsa 📣fabrika çıkışı tat lezzet eksikliği var ise hediyeli oluyor.
📣📢bazı büyük dev marketler müşterisine hediye vermek için fabrikadan düşük kalite ürün aldığı söylentidedir bu nedenle ben almıyorum barkodları kontrol etmek gerek hediye ürünle reyon ürünü aynı barkodmu!
📣gıda temizlik ürünlerinse en çok israil malları hediye verir. + Asitli içecekler katı yağlar gibi ürünler sürekli hediye verir.
📢Dayanıklı tüketim mobilya tekstil ürünlerin de alınan ürünün bedeline hediye fiyati gizli eklenmiş oluyor.  Çoğu zaman defolu çıkıyor. Şikâyet edemiyorsunuz nevresim bur yıkamada soluyor çekiyor firma "hee o hediye ürünü zaten bedel ödemediniz neden bizi meşgul ediyirsunuz" diyor. Oysa ki hileyle hediyenin fiyatı firma tarafından alınmıştır!
📢 Beyaz eşya ve elektronik üründe elektrikli ürün hediyeleri kısa sürede bozuluyor servisler hediye ürün bu nesini tamir edeyim diye ürünü çöpe atmaya yönlendiriyor.
📢📯📣📣dayanıklı üründe faturanızda hediye ürünü kısmı bedelsiz olmalı fiyat yazılmış ise faturayı kabul etmeyin düzeltmelerini talep edin.
📢📣📣📣Ticari firma hediye vermez ticari firma ticaretini yapar hediyeli ürünlere mesafeli olmak veya hiç kabul etmemek tüketici için en katkısıdır.
#tuketicihaklari