12 Mart 2018 Pazartesi

Görüntü ve ses kayıtları kazandi👏🏆🏅

Görüntü ve ses kayıtları yine kazandı👏🏆
Yıllardır okulla yan yana huzurla yaşadık. 2012 itibarıyla ilginç sorunlar çıktı.
2017 eve geri döndük arka bahçemde yetişkin erkek kadın ve bir gurup laf anlamaz öğrenciyle karşılastik.
Bizi ciddi rahatsız edip çok hatalar terbiyesizlikler yaptılar.
Yaşadığım ciddi huzursuzluğu (malum kişilerle alakalı süren mahkemelerimizin) tetiklediler. Kendimi tutamamaktan çirkinlesmekten endişe ettim.
Sözlü ve resmi yazışmalı uzun bir şikayet dönemi geçirdim.

Müdürle ilk görüştüğümüzde siz bizi hiç aramadınız buraya gelmediniz dediğinde kopukluk olduğunu haberi olmadığını anladım. Oysaki müdür yardımcısı hanim ve diğerleri yaşanan zulmü bizzat biliyordu.
Kapı güvenliği ayrı ve başlıca bir dert oldu.
Olayı çıkmaza sokan bir gurup öğrenci ve duyarsız yetkili kadın hemcinsler oldu. Kadın kadının halinden anlamayıp yarayı kaşıyıp büyüttü çok şaşkiniz😲 acaba Neden????? Yine #zafer telefon kayıtları ve seçmece 27 fotoğraf ve video görüntüsü yaşadığım  hakli mağduriyeti mi belgeledi.📚👏👏
Bi gurup öğrencinin bizle ne sorunu olduğunu  hala bilemiyorum. Öğrencileri birimi öğretti diye ciddi şüphem var😡 olmaması gereken olaylar oldu. Kadin hemcins öğretmen ve güvenliğin yaptiklari hayiflandiran ve tırnak çıkartan türden oldu.  Çocuklar kamerayı görünce yüzlerini gizlemeleri kaçmaları da suçlarının  kanıtı dır... Sonunda yeni demir yapıldı üzerine tel geçirildi ve en önemlisi bu öğrencileri görmüyorum.
#zafer #diyalog #kendiniifadeet
#sorun #çözülür yeterki #delil olsun 👏🏆🏅🎉👍
         Demiri dahi yerinden söktüler 😡
                         Eski hali
                     Yeni hali👏🏆🏅